KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17408016
nr 1740 8016
Etsning
Doina Enos, oljetryck. Signerad, numrerad 1/1, daterad -02, oramat löst blad. Bladets mått: 70x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:35:39
100 kr
150 kr